Інтернет-магазин техніки Apple і аксесуарів
Графік
роботи
ПН-ПТ:11:00-20:00
СБ:11:00-18:00
НД: вихідний
Always on Display - як налаштувати та вимкнути нову функцію

Серед оновлень в iPhone 14 з‘явилась функція Always on Display - режим в якому при блокуванні телефону екран не вимикається. По замовчуванню шпалери дещо затемнюються і Ви бачите годинник та сповіщення навіть після того як заблокували екран. При цьому якщо шпалери стоять стандартні, то змінюються і відтінки.

Завдяки такій функції щоб побачити час чи сповіщення не потрібно навіть торкатись до телефону, достатньо лише погляду на нього - це є перевагою даної функції. Недоліком є збільшення споживання енергії акумулятора коли вона увімкнена. При цьому якщо покласти iPhone в кишеню чи сумку, його екран все ж повністю вимкнеться, що дозволить заощадити вживання енергії телефоном.

Функцією Always on Display на iPhone можна керувати - вимкнути шпалери при блокуванні екрану, прибрати сповіщення або ж взагалі вимкнути саму функцію. Для цього необхідно зайти в «Параметри» iPhone, перейти в розділ «Дисплей і яскравість», відкрити  налаштування «Завжди ввімкнений екран» та обрати що бажаєте залишити увімкненим, а що вимкнути.

Наразі функція Always on Display доступна лише в моделях iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max.


Чи корисною була стаття? Користуєтесь даною функцією? Діліться враженнями та  Вашими улюбленими налаштуваннями в коментарях!)

Коментарі

Написати коментар