Інтернет-магазин техніки Apple і аксесуарів
Графік
роботи
ПН-ПТ:11:00-20:00
СБ:11:00-18:00
НД: вихідний
iPhone без фізичної SIM-картки - тепер це реальність

Починаючи з iPhone XS компанія Apple почала випускати на американський і європейський ринок айфони, що можуть працювати одночасно з двома SIM-картами - одна стандартна фізична, для вставляння в телефон якої призначений спеціальний слот, а друга електронна сім-карта, що прописується в телефон за спеціальною процедурою.


Що ж таке iPhone eSIM?

В 2022 році вихід iPhone 14 Pro приніс цікаві оновлення і доповнення - про них ми детально розповіли в нашому огляді. Одним з нововведень стала поява варіації всіх 14-х айфонів без слоту для SIM-карти - iPhone eSIM. Це означає що такий айфон працює виключно з електронними сім-картами. І таких карт за інформацією офіційного сайту Apple можна додати в телефон 8 і більше, при цьому активними можуть бути одночасно дві карти - два номери. За необхідності можна додавати eSIM або ж активувати раніше доданий замість одного з поточних активних номерів. Це зручно коли, наприклад, Ви часто подорожуєте на відпочинок чи у справах в одні і ті ж країни і маєте сім-карти мобільних операторів цих країн. Зазвичай перетинаючи кордон необхідно було витягти одну SIM-карту з телефону щоб вставити іншу. Та ще й слідкувати щоб всі сімки не погубилися. З появою eSIM їх можна лише раз додати в телефон і за необхідності легко переключитись з одного номеру на інший в налаштуваннях телефону.


Налаштування eSIM в iPhone

Якщо Ви хвилюєтесь з приводу роботи електронних сім-карт в Україні, то не потрібно. Всі українські оператори давно вже успішно працюють з eSIM. Для того, щоб придбати номер eSIM або ж перенести існуючий номер з фізичної сімки на електронну, Вам потрібно звернутись до свого оператора, який має надати спеціальний QR-код.

Щоб додати картку eSIM в айфон заходимо в "Параметри", відкриваємо "Стільникові дані" та натискаємо "Додати картку eSIM". Далі даємо за інструкцією на екрані. Коли телефон попросить код сім-карти, необхідно буде навести камеру на той QR-код, що надасть Вам оператор.

Коли номер буде додано Ви зможете обрати або створити для нього мітку, налаштувати для нього дозволи та за необхідності вимкнути його або видалити.


Чи є різниця в роботі звичного iPhone з фізичною сімкою і iPhone eSIM?

 Абсолютно жодної різниці в роботі таких пристроїв ми не спостерігаємо за весь час тестування. iPhone eSIM працює чудово з електронними сім-картами українських операторів, тому можете сміливо обирати і користуватись такими айфонами.

Коментарі

Написати коментар