Інтернет-магазин техніки Apple і аксесуарів
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 20:00
ВС - вихідний

Сервісний центр iDom здійснює гарантійне та післегарантійне обслуовування, ремонт і настройку техніки Apple (iPhone, iPad, iMac).

Подати заявку на ремонт або обслуговування у нас дуже просто - залиште Ваші контактні дані в нашому чаті і ми з Вами з'вяжемося в максимально короткий термін! Також будемо раді бачити Вас в нашому магазині, де наш майстер на місці проведе діагностику і проконсультує по термінам і вартості роботи. Більшість проблем ми усуваємо відразу ж поки Ви смакуєте смачною кавою в сусідній кав'ярні або відпочиваєте на нашому затишному диванчику)Здати Ваш гаджет на діагностику чи ремонт Ви можете особисто в нашому сервісному центрі або ж відправити його Новою Поштою при попередньому погодженні з нашим майстром. Всі деталі по ремонту і сервісному обслуговуванню обговорюємо в кожному окремому випадку в нашому сервісі, через наш чат або по телефону - як Вам зручніше.

 

Ми знаходимося за адресою:

Київська область, Софіївська Борщагівка, вул. Сонячна, 5 ( ЖК "София" )

Контактні телефони:

           +38 073 775 03 30

           +38 068 775 03 30

Графік роботи:

Тимчасово працюємо в черговому телефонному режимі. Це означає, що магазин відкриваємо за необхідності: Ви з нами зв‘язуєтесь телефоном чи за допомогою повідомлення і домовляємось про час коли ми чекатимемо на Вас в магазині.