Інтернет-магазин техніки Apple і аксесуарів
Графік
роботи
ПН-ПТ:11:00-20:00
СБ:11:00-18:00
НД: вихідний
Новорічний циферблат на Apple Watch

Новорічний настрій створюється з дрібниць: прикрашання житла, запаз мандарин, різдвяни кінокомедії.... Пропонуємо додати ще трішки новорічного настрою і створити святковий циферблат для Вашого годинника, адже в процесі підготовки до свята ми так часто поглядаємо на годинник)

Нагадуємо що всі циферблати створюємо в додатку "Watch" на iPhone, з яким спарений Ваш годинник. Також циферблати можна створювати на самому годиннику.


Отже варіантів є декілька:

  1. Святкові фото. В галереї циферблатів обираємо циферблат "Фото", в розділі "Контент" обираємо "Альбом" та додаємо до нього зимово-святкові фото або інші зображення, які хочемо бачити в якості заставки на циферблаті. Фото може бути як одне, так і декілька. Ми рекомендуємо обрати декілька фото - в такому разі вони будуть змінювати одна одну щоразу коли ви торкатиметесь додисплею або підніматимете руку щоб поглянути на час. Налаштовуємо позиції часу (зверху або знизу екрану) та додаткові функції (рекомендуємо залишити лише дату або взагали вимкнути їх). На екран годинника не вміститься повне фото, проте можна обрати яка саме його частина буде на екрані - для цього заходимо в список вже відібраних фото та обравши потрібне виставити його в рамці потрібним чином. 
  2. Різдвяні портрети. В галереї циферблатів обираємо циферблат "Портрети", в розділі "Вміст" обираємо фото для видображення (на дисплеї годинника буде відображатись портретна частина фото), налаштовуємо стиль, шрифт годинника та додаткові функції циферблата. Як і в попередньому варіанті можна вибрати декілька фото (до 24 шт) та щоразу бачити інше зображення на екрані. Також можна налаштувати яка саме частина кожного фото має відображатись на екрані та обрати розміщення часу - попереду чи позаду зображення. Для цього потрібно зайти в список обраних фото, обрати зображення і відредагувати Ваш циферблат на свій смак.
  3. Новорічне Memoji. На нашу думку такий циферблат найбільше піднімає настрій) В галереї циферблатів обираємо циферблат Memoji, вибираємо персонаж з переліку (туди входить як стандатний набір персонажів, так і створені Вами) та колір фону позаду нього (загальний фон чорний, змінюється лише ореол позаду персонажа). До Новорічно-Різдвяного настрою найкраще підійде новорічний персонаж, якого можна попередньо створити самостійно (як це зробити ми розповідали в нашій статті). На екрані Вашого Apple Watch Ваш Memoji буде рухатись, посміхатись та кривлятись, а якщо його торкнутись, то наблизиться до Вас.

Налаштувавши циферблат не забудьте натиснути "Додати" щоб зберегти його на годиннику, Всі сворені Вами циферблати можна переглянути як на самому годиннику, так и в розділі "Мій годинник" додатку "Watch" на iPhone. Там же можна редагувати кожен циферблат, відаляти непотрібни та редагувати їх порядок.

Коментарі

Написати коментар