Інтернет-магазин техніки Apple і аксесуарів
Графік
роботи
ПН-ПТ:11:00-20:00
СБ:11:00-18:00
НД: вихідний
Всі моделі iPad 2022 року - порівняння технічних характеристик

В 2022 році вийшли оновлення майже всього модельного ряду Apple iPad, зміни не торкнулись лише iPad mini, який суттєво оновили ще в 2021 році. Проте на початку року вийшов абсолютно новий iPad Air з квадратними гранями на чіпі M1, а пізніше восени компанія Apple випустила iPad 10-го покоління в абсолютно новому дизайні і зі збільшеним дисплеєм, а також версію iPad Pro на найбільш продуктивному серед існуючих чіпі M2. Зараз не будемо робити детальний огляд всіх моделей - ми вже це зробили раніше (відповідні статті знайдете в розділі "Огляди Apple").

Ми зібрали всі основні технічні характеристики трьох нових iPad, що вийшли в 2022 році, щоб Ви могли наочно порівняти можливості кожної моделі і обрати ту, яка найбільш ефективно підійде під Ваші потреби.

Порівняння технічних характеристик моделей iPad 2022

Виходячи з Ваших вимог до планшету та наведених вище характеристик моделей, Ви зможете обрати найбільш підходящий варіант для себе або близьких. Всі варіанти та ціни знайдете в розділі iPad на нашому сайті. За необхідності ми завжди із задоволенням проконсультуємо Вас на допоможемо з вибором - звертайтесь)

Коментарі

Написати коментар