Інтернет-магазин техніки Apple і аксесуарів
Графік
роботи
ПН-ПТ:11:00-20:00
СБ:11:00-18:00
НД: вихідний
Як підключити роутер через повербанк

Сьогодні живемо в умовах постійного відключення світла, проте навіть в такому випадку можна мати доступ до інтернету за виконання певних умов.

По-перше, Ваш провайдер повинен встановити акумулятори на своє обладнання у Вашому будинку для безперебійної подачі інтернету в квартиру. Щоб дізнатись чи підключене таке обладнання саме у Вашому будинку зверніться до Вашого провайдера.

Якщо обладнання встановлене і підключене, отже інтернету бути! Далі маємо два варіанти:

  1. Вмикаємо інтернет-кабель безпосередньо в роз’єм Вашого ПК і налаштовуємо мережевий доступ до інтернету. Якщо у Вас MacBook, то такого роз’єму в ньому немає - необхідний хаб (перехідник - знайдете тут). Якщо Ваш ПК може роздавати Wi-Fi, то матимете інтернет на всіх необхідних пристроях.
  2. Підключаємо роутер до альтернативного джерела живлення і користуємось інтернетом як завжди.

Зупинимось детальніше на другому варіанті. Найзручніше підключити роутер до повербанку - швидко, зручно і не потрібно нічого переналаштовувати. Тут хоч і все просто, та не зовсім. Справа в тому, що якісний повербанк зазвичай видає напругу 5V, а більшість роутерів потребує 12V, хоча бувають і інші варіанти - яка напруга потрібна саме Вашому роутеру зазначена на блочку живлення до нього.

Отже як бути якщо повербанк дає 5V, а потрібно наприклад 12V? Потрібен перетворювач напруги, який зробить з Ваших 5-ти потрібні 12V (чи іншу напругу, яку вимагає роутер). На ринку існують кабелі з вже вмонтованими перетворювачами та під різні роз’єми - обираючи такий варіант слідкуйте за тим, на яку напругу вони розраховані та не забудьте пересвідчитись що він підійде саме до роз’єму Вашого роутера.

Також можна придбати окремо перетворювач, з’єднати його з запасним кабелем (придбати або взяти, наприклад, від старого роутера якщо він підходить) та налаштувати його під свої потреби. Як виглядають обидва варіанти дивіться на фото. За необхідності кабель з перетворювачем або окремо перетворювач можна придбати в нашому магазині.

Маючи такий кабель при відключенні світла Ви просто відключаєте кабель з роутера, що живить його від розетки та на його місце підключаєте кабель, що через перетворювач підключений до повербанка. І знову маєте інтернет))


Чи була стаття корисною? Користуєтесь інтернетом за відсутності світла? Діліться в коментарях!

Коментарі

Написати коментар