Інтернет-магазин техніки Apple і аксесуарів
Графік
роботи
ПН-ПТ:11:00-20:00
СБ:11:00-18:00
НД: вихідний
Огляд Apple Watch Ultra

Безсумнівно Apple Watch Ultra справили неймовірне враження під час осінньої презентації новинок в Купертіно адже це абсолютно новий годинник Apple, який не схожий на стандартні версії Watch, до яких ми звикли. Його зробили міцнішим, витривалішим та розумнішим. І звичайно ж дорожчим. Його позиціонують як годинник для спортсменів та екстремальних подорожей, що здатен вітримувати будь-які умови експлуатації та має ряд корисних функцій. То ж пропонуємо розібратись детальніше що ж такого особливого мають Watch Ultra.


Комплектація Watch Ultra

Як і раніше, Apple Watch поставляється в двох боксах, загорнутих разом в суперобкладинку. Проте змінилась і сама форма боксів, і обкладинка - вона тепер повністю біла і має єдиний надпис - Watch білого кольору витиснений на лицьовій частині обгортки.

В оному боксі знаходиться сам годинник, зарядний кабель USB-C6 документація та листівки. В другому - ремінець. Варто відмітити, що зарядний кабель має не стандартну силіконову обмотку як зазвичай, а більш якісну тканеву, що не тріскається та має кращі показники зносостійкості.


Дизайн годинника та ремінця

За всю історію годинників Apple вони особливо не змінювались - трішки збільшували екран, робили його більш пласким та змінювали кольори корпусу та ремінців. Все це незначні зміни, які не надто впливалі на дизайн вцілому. Проте у випадку з Apple Watch Ultra годинник був повністю переосмислений. Він став масивним громиздким, навіть брутальним. При тому, що фірмовий дизайн Apple Watch залишився, сам годинник став зовсім іншим - значно потовщений, з різкими гранями, збільшений та більш міцний плаский екран втоплений в титановий корпус. Весь вигляд годинника говорить про його міцність та надійність. Сам корпус надійно захищений від води та пилу.

Щодо елементів управління, то на правій грані як і завжди знаходиться кнопка-колесико Digital Crown та видовжена бокова кнопка. проте і вони ніби втоплені в корпус, через що користування ними може бути не таким зручним, як в інших серіях. На цій же грані розміщені мікрофон та глибинометр.

Вперше в Watch з'явилась третя кнопка - кнопка дії на правій грані виконана в помаранчевому кольорі. По замовчуванню вона налаштована на відкриття тренувань, проте її можна перепрограмувати на іншу команду під себе. Поруч з новою кнопкою знаходиться подвійний динамік - теж збільшений для більш якісного та гучного звуку, окремий динамік сирени та антена GPS.

Ну і звичайно ремінець. Спеціально для Watch Ultra компанія Apple випустила три види ремінців в трьох кольорах кожен:  силіконовий (точніше флуоеластомірний( Ocean Band, нейлоновий Trail Loop та Alpine Loop із поліестеру. Проте ддо нього підходять і всі інші ремінці з попередніх серій, так як і нові підходять до інших годинників Watch, що дуже зручно.


Екран Watch Ultra

Ultra має один єдиний розмір екрану - 49mm (1.9") з розширенням 410х502 пікселів на дюйм. Це найбільший за розміром та найбільш яскравий екран годинника за всю історію Apple Watch.

Лицьова частина екрану виконана із плаского та гладкого сапфірового скла підвищеної міцності, що має спеціальне олеофобне (жировідштовхувальне) покриття. Максимальна (пікова) яскравість до 2000 ніт (що вдвічі більше, ніж в будь-якого іншого годинника Apple) дозволить добре бачити інформацію на дисплеї навіть під яскравим сонцем.

Екран також отримав функцію Always on Display, завдяки якій екран постійно увімкнений і не затемнюється. Цю функцію можна вимкнути в налаштуваннях.


Функціональність

Новий годинник отримав всі функції повередніх версій Watch та декілька суттєвих оновлень. Для повсякденного користування суттєвої різниці не має. На стандартних та звичних функціях зупинятись не будемо, поговоримо про вдосконалення, які притаманні саме можедлі Ultra.

Сирена. Потрібна і зручна функція для туристів чи любителів екстремальних видів спорту. Знадобиться якщо Ви заблукали, отримали травму чи трапилось ще щось і Ви потребуєте допомоги. Звук дуже гучний (за заявкою Apple - 86 децибел), при чому сирена починається тихіше з поступовим збільшенням гучності за перші декілька секунд.

Дайвінг. Годинник вміє вимірювати глибину занурення та температуру води - не надто точно, але це зручна фукнція для дайвінгу. при чому при тривалому знаходженню у воді додаток для дайвігу запускається автоматично. З Watch Ultra можна занурюватись на глибину до 40 метрів.

Компас. Покращений двохчастотний GPS та вдосконалений додаток "Компас" забезпечують більш точне позиціонування. Тепер можна відмітити точку свого поточного розташування та за допомогою відслідковування маршруту повернутись до неї лише за допомогою годинника.

Вимірювання температури тіла. Watch Ultra разом із Watch series 8 отрималі датчик вимірювання температури. Поки що немає можливості виміряти температуру тіла в даний момент, така можливість можливо з'явиться пізніше. Проте дані вимірювання використовуються для більш точного визначення овуляції у жінок в додатку "Видстежування циклу". Самі дані вимірювання заховані, проте їх можна переглянути: для цього в додатку "Здоров'я" потрібно зайти на вкладку "Огляд", обрати "'Виміри тіла" -> "Необхідні додаткові виміри" та опуститись в самий низ, натиснути "Показ всіх даних" та обрати потрібний час. Доречі, висновки на основі виміру температури будуть зроблені не раніше, ніж після п'яти днів використання.

Циферблат та нічний режим. Спеціально для Apple Watch Ultra був розроблений окремий циферблат, який встановлений по замовчуванню. В його основу покладений компас і він вміщує набагато більше даних, ніж будь-який інший ціферблат. Його можна назвати ефектним, проте в той же час він дещо перевантажений інфомацією. В нічному режимі весь екран чорний, а всі дані світяться червоним кольором - це зроблено для більш комфортного перегляду при відсутності оствітлення.


Автономність

Розроблений для спортсменів та подорожей, Watch Ultra мають відчутно збільшений показник автономності, то ж не потрібно буде постійно хвилюватись що годинник швидко потребуватиме підзарядки. В компанії Apple заявляють що на одному повному заряді годинник витримає до 36 годин звичайного користування та до 60 годин користування в режимі енергозбереження, що значно більше порівняно з іншими серіями Watch. Доречі, вимкнення функції Always on Display дозволить додатково заощадити споживання акумулятора.


Поділіться своїми думками про нову Apple Watch Ultra в коментарях! Можливо вже придбали новий годинник? Розкажіть про свої враження - Ваша думка буде корисною.

Якщо ж Ви тільки плануєте придбати Watch Ultra - обирайте свій варіант і ми швидко доставимо його для Вас!

Коментарі

Написати коментар