Інтернет-магазин техніки Apple і аксесуарів
Графік
роботи
ПН-ПТ:11:00-20:00
СБ:11:00-18:00
НД: вихідний
HomePod 2 - розумний помічник в поєднанні з високоякісним звучанням

HomePod - це перш за все потужний динамік. Аудиотехнологія Apple та передове програмне забезпечення забезпечують високоякісний звук по всій кімнаті. Він інтелектуально адаптується до того, що грає і де при цьому знаходиться - все для того, щоб стоврити для Вас неймовірне свучання всього, що б Ви не слухали.


Неймовірне звучання

Звук, що заповнює всю кімнату. Високоекскурсійний низькочастотний динамік відтворює глибокі насичені баси. Потужний двигун HomePod в суупності з мікрофоном з еквалайзером динамічно налаштовують низькі частоти і Ви чуєте суперчисті баси.

 

Чисті високі ноти. HomePod має у своєму складі п’ять високочастотних динаміків, які формують хвилю звуку навколо основи. Вони оптимізують високі частоти для отримання деталізованого чистого звучання. Завдяки цьому Ви можете насолоджуватись улюбленими трекаим повною мірою - і чистим вокалом, і звучанням всіх інструментів - точно так, ніби Ви знаходитесь на концерті в центрі звуку.

 

Звук огортає. Насолоджуйтесь абсолютно новим рівнем просторового аудіо та багатошаровості звуку. Високочастотні динаміки створюють основну хвилю звуку і відбивають навколиші звуки для повного імерсивного ппрослуховування. Створюється враження, що музика оточує Вас з усіх сторін.

 

Оптимізація акустики. Аудіоінновації Apple в HomePod використовують абсолютно новий системний датчик, який через складні системні налаштування оптимізує динамічний діапазон в режимі реального часу і максимізує акустичні характеристики звучання.

 

Налаштовується під кімнату. Завдяки вмінню зонувати кімнату HomePod автоматично визначає своє місцеположення в кімнаті використовуючи свої мікрофони для прослуховування звукових відображень. І враховуючи своє розташування в кімнаті відповідно до нього HomePod автоматично налаштовує звук так, щоб Ви могли максимально насолоджуватись прослуховуванням.

 

Динамічний дует. Щоб посилити звучання улюбленої музики можна створити стереопару - просто помістіть два HomePod в одній кімнаті і вони Вас запитають чи хочете Ви їх зв’язати. І отримайте ще більш потужне і огортуюче звучання, ніж у звичайних стереодинаміків.

 

Кінематографічний ефект. Використовуючи HomePod з Apple TV 4K Ви зможете насолоджуватись повноцінним домашнім кінотеатром із звуком Dolby Atmos. Улюблені фільми, серіали на телешоу звучатимуть максімально яскраво та захоплююче.

Музика по всьому дому. Використовуйте декілька динаміків HomePod та HomePod mini в різних кімнатах та насолоджуйтесь музикою в усьому домі. Можна увімкнути всюди один трек або в кожному приміщенні окрему музику - обирайте самі.

 

Не музикою єдиною. З динаміками HomePod можна не лише прослуховувати музику з Apple Music та інших додатків. Також можна слухати підкасти, новини, приймати телефонні дзвінки. HomePod легко працює з усіма пристроями Apple: функція Handoff дозволяє перенести те, що грає з iPhone чи iPad на HomePod та навпаки. Також голосовою командою можна знайти свій телефон чи місцезнаходження кось із родини.


Вбудований інтелект

Вбудований в HomePod розумний помічник Siri робить виконання повсякденних задач ще простішими. Встановлюйте нагадування, телефонуйте, дізнайтесь останні новини, погоду чи увімкнить радіо - все це легко зробити лише голосом. Достатньо лише сказати "Привет, Siri" і вона готова слухати і виконувати Вашу команду.

 

Нажаль на сьоголні управління Siri не доступне українською мовою, проте вона розуміє англійську та російську, а також багато інших мов, зокрема всі європейські. Сподіваємось що скоро фахівці Apple навчать Siri розуміти та розмовляти також і солов’їною)

 

Розумний дім та HomePod. Якщо Ви користуєтесь аксесуарами HomeKit в себе в домі, управління розумним домом стає ще простішим. Підключіть всі аксесуари через додаток "Дім" та керуйте всіма пристроями через нього, або лише голосом за допомогою HomePod. Він автоматизує управління системою розумного дому і Ви легко налаштуєте, наприклад, вимикання світла по всьому домі в певний час щовечора або закриття жалюзі в кімнаті коли температура в ній досягне певної позначки. За допомогою вбудованого датчика HomePod повідомить Вам інформацію про температуру та вологість в кімнаті. Лише голосом Ви можете вносити ті налаштування і задачі, які потрібні скаме Вам залежно від пристроїв, що використовуєте для розумного дому.

Також HomePod розпізнає звуки - якщо спрацюють датчики тривоги на наявність диму чи угарного газу динамік їх впізнає і надішле Вам повідомлення про це на iPhone, iPad та Apple Watch.

 

Інтерком. Якщо використовуєте декілька динаміків HomePod та HomePod mini, егко покликати всю роддину до столу або відправити повідомлення в конкретну кімнату за допомогою функції Intercom. Він також працює з iPhone, iPad, AirPods, Watch та CarPlay.


Сумісність HomePod 

HomePod працює з наступними моделями:

iPhone:

 • iPhone 14 / 14 Plus / 14 Pro / 14 Pro Max
 • iPhone 13 / 13 mini / 13 Pro / 13 Pro Max
 • iPhone 12 / 12 mini / 12 Pro / 12 Pro Max
 • iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max
 • iPhone X / XS / XS Max / XR
 • iPhone 8 / 8 Plus
 • iPhone SE 2/3 поколінь

iPad:

 • iPad Pro 12.9" / 11" / 10.5" / 9.7"
 • iPad 10 / 9 / 8 / 7 / 6 / 5 поколінь
 • iPad Air 5 / 4 / 3 поколінь
 • iPad mini 6 / 5 поколінь

Попереднє замовлення Apple HomePod вже доступне на нашому сайті. Модель доступна в двох кольорах: white та midnight. Обирайте свій колір в розділі каталогу Аудіо та отримайте пропозицію ціни першими як тільки динаміки з'являться в продажу в Україні!

Коментарі

Написати коментар